ICT PRÁVO / e-COMMERCE

Reagujeme na nové technologie. Naše právní služby jsou podpořeny orientací nejen v online prostředí, ale i ve složitých technologických systémech. Tvoříme také řešení pro eshopy i freelancery.

OBCHODNÍ PRÁVO

Zajišťujeme korporátní i smluvní agendu bez ohledu na velikost vašeho podnikání. Jste živnostník či startup? Dopřejte si právní služby, které vás nezruinují.

NEMOVITOSTI

Zastupujeme přední realitní kanceláře, developery, správce nemovitostí i jednotlivce. Nepodceňujte rizika spojená s prodejem nemovitosti. Rádi vám pomůžeme.

PRACOVNÍ PRÁVO

Pracovní právo je naší doménou. Poskytujeme řešení na míru pracovním agenturám. Zastupujeme ale i zaměstnance v pracovněprávních sporech.

SPRÁVA POHLEDÁVEK

Vymáháme jednotlivé pohledávky i soubory pohledávek (100+). Správa pohledávek může zlepšit ekonomickou situaci vaší společnosti

ÚJMA NA ZDRAVÍ

Zastupujeme oběti dopravních nehod, rodinné příslušníky a další pozůstalé proti viníkům a jejich pojišťovnám z titulu povinného ručení.

TRESTNÍ PRÁVO

Přebíráme zastoupení klienta v jakékoli fází trestního řízení. Garantujeme maximální diskrétnost a podporu.

OCHRANA OSOBNOSTI

Zastupujeme klienty při vymáhání práv z oschrany osobnosti včetně nároků na náhradu nemajetkové újmy.

10

ČLENŮ NAŠEHO TÝMU

1100

NEMOVITOSTNÍCH OBCHODŮ

5500

POHLEDÁVEK VE SPRÁVĚ

8600

PŘÍPADŮ

Poznejte nás

Náš tým

Je pro nás důležité, abychom si rozuměli v kanceláři i mimo ni. Pravidelně se setkáváme při společných aktivitách, které náš tým stmelují.

Věnujte pozornost

Aktuality

Sledujeme aktuální trendy v judikatuře, periodikách i odborné literatuře. Přinášíme vám to nejzajímavější.

Pořádáme a účastníme se řady školení a konferencí. Vypíšeme-li jakýkoli termín, budeme vás zde informovat. Máte-li zájem o individuální školení, přednášku či blok seminářů na míru, neváhejte nás kontaktovat.

LegalCast #2 – Miroslav Hajný – COVID: Ošetřovné – 30.3.2020

S ohledem na neustálý vývoj legislativní situace ohledně pandemie COVID-19 jsme se rozhodli zařadit předčasně i další díly s Mírou Hajným z daňové a účetní kanceláře TAL Consulting, s.r.o. Tentokrát na téma nově zavedeného a mimořádného ošetřovného pro OSVČ a jeho porovnání s existujícím ošetřovným u běžných zaměstnanců.

Důvěřují nám

Naši klienti

Spolupracujeme s významnými partnery ze všech oblastí. Naší doménou jsou technologické a finanční společnosti, realitní kanceláře, developěři, zprostředkovatelské agentury.