Popis vzoru či právní služby

Vnitřní předpis je interní jednostranný dokument vydaný zaměstnavatelem, který může stanovit mzdová nebo platová a ostatní práva v pracovněprávních vztazích, z nichž je oprávněn zaměstnanec. Obsahem vnitřního předpisu tak mohou být práva zaměstnanců stejně jako rozvedení jejich zákonných povinností. Vnitřní předpis nesmí být v rozporu s právními předpisy ani být vydán se zpětnou účinností, jinak je zcela nebo v dotčené části neplatný. Vnitřní předpis se vydává na určitou dobu, nejméně však na dobu jednoho roku. Byť zákoník práce stanoví řadu povinností, které musí zaměstnanec dodržovat, i přes tuto skutečnost doporučujeme, aby některé povinnosti přesto zaměstnavatel ve vnitřním předpise dále rozvedl a stanovil jasná pravidla chování na pracovišti.

 

Vnitřní předpis o zákazu kouření na pracovišti

351  včetně DPH

390 Kč Off

Finalizace na míru (právní služba)

Dokončíme vzor dle Vašeho zadání. Dostanete hotový produkt. Vyplňte kontaktní údaje v objednávce, zavoláme Vám nebo pošleme email.

Telefonická porada s advokátem (právní služba)

Potřebujete konzultaci ohledně vybraného vzoru? Nabízíme ji za zvýhodněnou cenu. Vyplňte kontaktní údaje v objednávce, zavoláme Vám.

Nejprodávanější vzory a služby

NÁHLED VZORU

Každý vzor obsahuje komentáře a příklady pro snadnější dokončení.

PRŮVODNÍ TIPY A VYSVĚTLIVKY

Ke každému vzoru dostanete průvodní vysvětlivky a popis kupovaného vzoru s tipy pro jeho finalizaci a následné použití.

PROFESNÍ POJIŠTĚNÍ

Naše profesní pojištění pro námi poskytované právní služby převyšuje obvyklé potřeby.

0 mil. Kč
Pojistný limit pro jednotlivý případ

Potřebujete řešení na míru.

Zavolejte nám +420 602 127 400