Popis vzoru či právní služby

Pořízením tohoto dokumentu získáváte vzor kupní smlouvy, jejímž předmětem je převod vlastnického práva k pozemku. Společně s tímto vzorem získáváte praktický popis, který Vám usnadní orientaci během vyplňování vzoru a následného postupu při vkladu práva do katastru nemovitostí. Popis Vám mimo výše uvedené také zjednodušeně přiblíží obecnou právní úpravu kupní smlouvy.

Kupní smlouvou se prodávající zavazuje, že kupujícímu odevzdá věc, která je předmětem koupě, a umožní mu nabýt vlastnické právo k ní, a kupující se zavazuje, že věc převezme a zaplatí prodávajícímu kupní cenu.

Úhrada kupní ceny je v tomto vzoru nastavena přímo na účet strany prodávající, tzn. není počítáno se složením kupní ceny do advokátní úschovy. V případě Vašeho zájmu o využití úschovy kupní ceny u naší advokátní kanceláře nás můžete samozřejmě kontaktovat či zvolit příplatkovou právní službu.

 

Kupní smlouva – prodej pozemku

1.782  včetně DPH

10 Kč Off

Finalizace na míru (právní služba)

Dokončíme vzor dle Vašeho zadání. Dostanete hotový produkt s dalšími instrukcemi. Vyplňte kontaktní údaje v objednávce, zavoláme Vám nebo pošleme email.

Návrh na vklad do katastru (právní služba)

formuláři. Připravíme pro Vás formulář a dáme Vám bližší instrukce k jeho podání. Vyplňte kontaktní údaje v objednávce, zavoláme Vám nebo pošleme email.

Advokátní úschova (právní služba)

Advokátní úschova zabezpečí celý obchod jak pro kupujícího, který má jistotu, že kupní cena se dostane k prodávajícímu až v okamžiku nabytí vlastnického práva, tak pro prodávajícího, který má jistotu, že návrh na vklad do katastru nemovitostí je podán až v okamžiku, kdy kupní cena byla uhrazena. Konkrétní podmínky advokátní úschovy jsou nastaveny po dohodě s oběma stranami a případně s přihlédnutím k podmínkám financující banky. Vyplňte kontaktní údaje v objednávce, zavoláme Vám nebo pošleme email.

Telefonická porada s advokátem (právní služba)

Potřebujete konzultaci ohledně vybraného vzoru? Nabízíme ji za zvýhodněnou cenu. Vyplňte kontaktní údaje v objednávce, zavoláme Vám.

Nejprodávanější vzory a služby

NÁHLED VZORU

Každý vzor obsahuje komentáře a příklady pro snadnější dokončení.

PRŮVODNÍ TIPY A VYSVĚTLIVKY

Ke každému vzoru dostanete průvodní vysvětlivky a popis kupovaného vzoru s tipy pro jeho finalizaci a následné použití.

PROFESNÍ POJIŠTĚNÍ

Naše profesní pojištění pro námi poskytované právní služby převyšuje obvyklé potřeby.

0 mil. Kč
Pojistný limit pro jednotlivý případ

Potřebujete řešení na míru.

Zavolejte nám +420 602 127 400