REFERENCE NAŠICH SLUŽEB

Se službami advokátní kanceláře je naše agentura maximálně spokojena. Tým advokátní kanceláře nás úspěšně zastupuje v oblasti práva duševního vlastnictví, občanského a obchodního. Oceňujeme zejména její flexibilní přístup, diskrétnost, odborné znalosti a spolehlivost.

Rostislav JankůJARO EVENT s.r.o.JARO Event

Profesionální služby od odborníků, kteří jsou skutečně na svém místě a dokáží se za Vás postavit. Vždy vědí o čem mluví a hlavně to víte i Vy jako laik. Za naši firmu můžeme jen a jen doporučit těm, kteří potřebují skutečnou právní pomoc. Děkujeme!

Veronika PaškováJednatelka Active Ladies Fit s.r.o.Active Ladies

Služby AB PARTNERS mohu vřele doporučit. Jednal jsem konkrétně s panem Mgr. Janem Ambrožem, se kterým jsem řešil založení společnosti. Velice si cením jeho přátelského a zároveň profesionálního přístupu. Vždy jednal dle předem dohodnutého postupu a bezproblémů dodržoval veškeré dohudnuté časové termíny. Žádná situace, která během jednání nastala, nebyla překážkou, vždy ji úspěšně a ochotně vyřešil. V případě nutnosti se na advokátní kancelář opět rád obrátím. Děkuji za spolupráci.

Ing. Miroslav BartuškaOblastní ředitel ProfiFP a jednatel společnosti Dům 5. května s.r.o. ProfiFP

S Janem Ambrožem spolupracuji dlouhodobě a znám dobře kvalitu jeho práce. I proto jsem si ho vybral pro spolupráci na mém dalším projektu – konferenci E-shop summit, která je největší akcí ve svém oboru v ČR.

Ing. Jan KaliankoCEO OnCon s.r.oE-shop summit

Doporučujeme, rychlé a férové jednání. Profesionální přístup k řešení. Hledání výhody pro klienta.

VIOLETA HKL s.r.o.Fitness Violeta

V naší práci se stále častěji setkáváme s potřebou řešit problémy našich klientů i za pomoci vynucování jejích nároků právní cestou. Obor naší činnosti vyžaduje velkou flexibilitu a odbornost, a proto se už nějakou dobu spoléháme na spolupráci s AK Ambrož & Bílý. Mají naši 100% důvěru a jsou pro nás maximálním přínosem. Šetří nám nejen čas ale i naše peníze.

Ladislav KráčmarJednatel společnosti LaK - služby s.r.o.LaK - správa a údržba nemovitostí